blondýnky


Co dělá blondýna, když je zavřená v koupelně a volá: haló,haló? Vyvolává film.

Jede blondýnka autem, zastaví ji příslušník a chce po ní doklady. Zavolá na stanici a ověřuje si totožnost řidičky a vozidla. Příslušník: "Vysoká postava, blond, modré oči..." Dispečink: "Nemá náhodou červeného jaguára?" Příslušník: "Ano! Jak to víte?" Dispečink: "Na nic se neptejte, strážmistře, a sundejte si kalhoty a spodky." Blondýnka: "To už je dneska třetí dechová zkouška!"

Co má společného UFO a chytrá blondýnka? O obojím se často mluví, ale nikdo to ještě opravdu neviděl.

V USA jsou na popravišti dva odsouzení chlapi a jedna blondýnka. Guvernér povolil, že si mohou vybrat, zda chtějí být oběšeni, zastřeleni nebo popraveni na elektrickém křesle. První chlap si vybral elektrický křeslo. Posadí ho tam, zapnou vypínač, ale zrovna nejde proud. Chlápek dostane milost. U druhého zrovna tak. Přijde na řadu blondýnka a říká: "Když vám nejde ta elektrika, tak mě třeba zastřelte!"

Co udělá blondýna, když objeví na prsu chlup? Koupí si o chlup větší podprsenku.

Jede blondýna v autě a vidí jinou blondýnu v žitě, jak mermomocí pádluje. Naštve se, zastaví a křičí: "Ty náno, co to děláš? A pak se divíme, kde lidi berou ty vtipy o nás! Kdybych uměla plavat, tak ti rozbiju hubu!"

Víte, proč blondýnky tancují před semaforem? Protože si myslí, že jsou na diskotéce.

Víte, co dělá blondýna s uchem na skříni? Poslouchá Kabáty.

Víte, jaký je rozdíl mezi blondýnkou a mouchou? Moucha otravuje jen v létě.

Přijde blondýnka na ušní a má sluchátka na uších. Doktor jí povídá, aby si ta sluchátka sundala. Blondýnka však odmítá. Po půl hodině se doktor naštve a sluchátka jí sundá. A blondýnka za chvíli umře. Doktor se zděsí a poslechne si, co měla puštěné v těch sluchátkách. A slyší: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout..."

Víte, co se stane, když blondýnka poleje klávesnici vodou? Surfuje na internetu.