blondýnky


Víš, co je to blondýnka na gymplu? Vzácná návštěva.

Víte, proč blondýnky nejí banány? Protože nemůžou najít zip.

Jde blondýnka do obchodu s čepicemi a prodavač se ptá: "Mohu vám pomoci?" "Ano, sháním kšiltovku." Prodavač nabídne slečně náruč kšiltovek a ta zkouší: "To není ona, to taky ne. Jiné nemáte?" Prodavač přinese všechny kšiltovky, co ve skladu našel a ona zkouší: "To taky není ona." Prodavači to nedá a ptá se: "Jakou byste si přála, jsme jediný krám ve městě, který je má." "Takovou s tím kšiltem dozadu!"

Víte, proč blondýnky mění svým dětem plenky jednou za měsíc? Protože je na nich napsáno: do 15 kg.

Víte, proč blondýnky otvírají mléko už v obchodě? Protože je na něm napsáno Zde otevřít.

Přijde blondýna do obchodu a říká prodavači: "Já bych chtěla tuhle mikrovlnku." Prodavač ji na to odpoví: "Blondýnám neprodáváme." Přijde tam druhý den a zase říká prodavači: "Já bych chtěla tuhle mikrovlnku." Prodavač jí zase řekne to stejný, že blondýnám neprodávají. Třetí den tam přijde zase, ale obarví si vlasy na černo a řekne prodavači: "Já bych chtěla tuhle mikrovlnku." Prodavač jí zase řekne: "Blondýnám neprodáváme." "Jak jste poznal, že jsem blondýna?" "Jedině blondýna nerozezná mikrovlnku od televize."

Jede blondýnka autem a narazí do stromu. Vyjde z auta a povídá: "Promiň, stromečku, ale já troubila!"

Jde blondýna do drogérie a ptá se prodavače, jestli mají rohlíky a prodavač řekne, že rohlíky nevedou. Druhý den prodavač vyvěsí cedulku, že rohlíky nemají. Blondýna řekne: "Vy jste měli rohlíky?"

Přijde blondýna k doktorovi a stěžuje si: "Pane doktore, všechno mě bolí. Šáhnu si na rameno a bolí to, na nohu, bolí to, na hlavu, bolí to!" Doktor: "A nemáte náhodou zlomený prst???"

Víš, proč začne blondýnka řvát, když přijde k počítači? Protože šáhla na myš!

Jsou tři blondýnky na ostrově. První si přeje být chytrá a stane se brunetou a odplave. Druhá si přeje být ještě chytřejší a stane se černovláskou a odjede na lodi. Třetí chce být ještě chytřejší, stane se mužem a odejde po mostě.