Vtipy

Víte, proč chodí blondýna v obchodě po čtyřech? Hledá nízké ceny.

993x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Běhá si zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce jak hulí marihuanu. Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš? Takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Jezevec uzná, že má zajíc pravdu, a tak si jde s ním zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál. Zajíc povídá: "Vlku, vlku co to děláš? Takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Vlk uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain. Zajíc povídá: "Liško, liško co to děláš? Takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si s námi raději zaběhat!" Liška uzná, že má zajíc pravdu, a tak si jde s nimi zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají medvěda, jak fetuje toluen. A všichni povídají: "Medvěde, medvěde co to děláš? Takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději s námi zaběhat!" Medvěd otevře jedno oko a povídá: "Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždý, když si zajíc dá extázi, tak všichni běháme po lese jak kokoti."

Dojde zajíček do sexshopu a prohodí: "Máte mrkvičkovou zmrzlinu?" Všechny zaměstnankyně se udiveně otočí a dívají se na zajíčka. Zajíček se pousměje a říká: "Aha, tak asi ne."

Potkal bacil bacila: "Jak se vede?" "Ale, nějak mizerně, asi jsem chytnul nějakej penicilín!"

Slovo pravděpodobně zakomponoval Jiřík do písemky takto: "Jednou jsem se díval klíčovou dírkou do pokoje své sestry, když byl u ní její kluk. Sestra ležela na koberci a měla roztažené nohy. Kluk si sundával kalhoty. Pravděpodobně se nám chtěl vysrat na koberec."