Vtipy

Co dělá blondýna, když je zavřená v koupelně a volá: haló,haló? Vyvolává film.

2278x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Jde se koupat tatínek a dcera říká: "Tati, můžu se jít s tebou vykoupat?" "Ano, ale nekoukej pod vodu." "Tati, co to je pod vodou?" Táta se rozmýšlí a říká: "To je panenka." Táta jde spát a dcera přijde a ptá se ho: "Můžu s tebou spát?" "Ano, ale nekoukej pod vodu." Ráno se táta probudí a říká: "Jaktože je tak fialovej?" "No, já jsem ho oblékala a svlékala a on na mě flusl, tak jsem ho zaškrtila!"

Pepíček si vzal do hlavy, že si vezme jen tu holku, která o těchto sexuálních věcech nemá páru. U sousedů měli tři překrásné holky - tak šel na rande s nejstarší, dal jí ptáka do ruky a říká: "Co je to?" Ona říká: "Co by to bylo, to je čurák." Nechtěl ji a šel na rande s prostřední. Dopadl stejně, taky věděla, co je to, tak šel na rande s nejmladší. Když jí to dal do ruky a ptal se, co je to, tak řekla: "Coby, to je provázek!" Za 14 dní byla svatba. Po svatbě vlezli do postele, dal jí to do ruky a říká: "Tak co je to?" Ona říká: "Coby, už jsem ti říkala, že je to provázek!" On jí říká: "To není provázek, to je čurák!" A ona se diví: "Cože? Sousedovic Karel - ten má čuráka! Tohle je provázek!"

Klepe buzerant na nebeskou bránu, otevře mu Svatý Petr a povídá mu, že tady nemá co dělat, ať jde do pekla. Buzerant zkroušeně jde. Po nějakém čase jde Svatý Petr na vizitu do pekla. A co nevidí - oheň vyhaslý, kotle studený. Tak si nechá zavolat Lucifera a ptá se, jak je to možný. A Lucifer povídá: "Jak? Jen se zkus sehnout pro polínko!"

Jana jde s pejskem do obchodu a nechá ho venku. Když se vrátí, vidí na vodítku místo pejska pana učitele. Příde domů a říká: "ach já mám tak oteklé oči."