Vtipy

Plaveckého závodu se zúčastnily tři ženy. Blondýna, brunetka a rusovláska. Měly plavat prsa. Nejprve doplave brunetka, za chvíli rusovláska a blondýna dorazí až po třech dnech. Když vyleze ven, začne se rozčilovat: "Ale to neplatí, ony si pomáhaly rukama!"

1833x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

hroch telefonuje zvířádkům a říká "zvířadka vemte si baťohy a stany budeme stanovat." a žaba opakuje "zvířádka vemte si baťohy a stany budeme stanovat"hroch:"vemte si také dost jídla." žaba to zase zopakuje.A hroch to už nevydrží a říká:ta zelena čůza s nami nepojede. žaba na to "chudak krokodíl tolik se těšil =.)

Věty "CHYTRÝCH" před smrtí: - Tady je tlustý led, tady to přejdeme. - Hele, užovka. - Pejsku pojď sem. - Mohl bych si přidat ještě trochu té výtečné houbové omáčky? - Žádný strach, chlapi, to je nulák. - Ty, že jsi mafián? Nevěřím! - Pojďme na něj, vždyť je sám. - A teď mě vyfoť na té skále. - Hoď mi sem to kladivo. - Neboj, není nabitá. - Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet. - Pusťte mě na něj, trenére, já ho zabiju. - Miláčku, nechceš řídit? - Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou. - Třetí rána nebude? - Divné, cítím plyn, rozsviť! - Zprava dobrý. - Pusťte mě k tomu, já tomu rozumím! - Ti chlapi z rozvědky stojí za hovno. Žádné miny tu nejsou

"A to si představte, že já teďka taky nemám žádný peníze. Já jsem například minulej tejden musel prodat kamna, abych mohl zaplatit uhlí!"

Jak se jmenuje černoch s IQ 151? Afrika.