Vtipy

Dá se tchýně zabít utěrkou? Ano, ale musí v ní být žehlička.

2007x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Vřítí se kovboj do salónu a praví k popíjejícímu předákovi: "Šéfe, vaši ženu nabrala právě na rohy kráva." Nic. "Šéfe," opakuje kovboj, "slyšíte, vaši ženu nabrala na rohy kráva!" Zase nic. "Šéfe," začne ještě hlasitěji kovboj, "neslyšíte?" "Ale slyším dobře, Bille," odvětí předák, "ale nemůžu se smát, mám opar."

Potkají se dvě blechy a ta jedna je šíleně nastydlá. Druhá blecha se tomu strašně diví a ptá se té první, kde bydlí. První blecha povídá: "Hajnému ve vousech, ale on v zimě, v mrazu a dešti, pořád jezdí v lese na motorce a pak nemám bejt nemocná." "Tak já ti poradím. Jdi do vesnice a v hospodě je hostinská Pepička, vlez si k ní do kalhotek, to uvidíš, tam je teploučko a vlhko." Tak blecha teda souhlasí. Za týden se potkají a ta nachlazená je nachlazená ještě víc. Tak se jí ptá, proč se neřídila její radou a nachlazená blecha na to: "Řídila, vlezla jsem hostinský do kalhotek, bylo tam vážně teploučko a vlhko, až jsem tam usnula a kde se neprobudím? Hajnému ve vousech!"

Není žádná taková žena jako lesbička, je jen žena, která nikdy nepotkala Chucka Norrise.

Jaký je rozdíl mezi pneumatikami a kopcem 365 použitých prezervativů? No, ten první je "Goodyear" a ten druhý je velmi, velmi, velmi "good year."