Vtipy

Bermudský trojůhelník byl původně Bermudský čtverec, to bylo předtím, než mu Chuck Norris ukopl jeden roh.

1058x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Ve školní jídelně si přisedne student k nerudnému profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí." Student se zvedne s odpovědí: "Tak já letím." Čímž samozřejmě profesora namýchl a ten se rozhodl,že mu dá při zkoušek zabrat. Bohužel pro něj,student odpovídal bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdyby jste si mohl vybrat ze dvou pytlů, v jednom by bylo zlato a ve druhém rozum, co by jste si vybral?" "Student po chvíli řekne: "s tím zlatem." A profesor radostně vykřikne: "No vidíte, já bych si vybral ten s rozumem." Student mu odpoví: "Každý si vybere to co mu schází." Profesor je už tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli přijde s připomínkou: "Pane profesore vy jste se mi sem sice podepsal,ale nenapsal jste mi sem známku."

Starý lord líčí své zážitky z lovů v Africe: "Zůstali jsme v džungli bez jídla, odsouzeni k smrti." "To tam nebyla v okolí žádná voda?" "Kdo by v tak těžké situaci myslel na mytí!"

Doktor sa ptá pacienta: "Kouříte?" "Ne." "Pijete?" "Ne." "Máte alespoň nějakou vášeň?" "Noooo, hraju občas pexeso." "Tak přestaňte hrát pexeso."

Co uděláte, když vám malomocný podá ruku? Vrátíte mu ji.