Vtipy

Chuck Norris postavil stroj času, aby zabránil atentátu na J. F. Kennedyho. Všechny střely zachytil svým tělem, ale Kennedyho hlava vybuchla úžasem.

2569x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal Chuck Norris přežít.

Parta policajtů sedí v hospodě: " Jeje, čím to zaplatíme," říká náčelník. " Já umím super malovat, dejte mi papír a já namaluju nějaký prachy." Po chvilce: " Na, namaloval jsem papírovou šedesátikorunu." " Je jako živá," povídá náčelník, " musíme jí vyzkoušet, co takhle ji dát podplukovníkovi na rozměnění?" Tak jde jeden k důstojníkovi a za chvíli se připlazí a povídá: " Poddůstojník šáhl do peněženky a dal mi super papírový třicetikoruny."

Ředitel Zoo sedí v hospodě, prolívá se kořalkou a pláče. Přijde k němu Fero a ptá se ho, proč brečí. Ředitel smutně praví: " Máme v Zoo samici šimpanze a ta je tak nadržená, že nám zabila už tři samice, protože nemáme samce, který by jí uspokojil." Fero říká, že se dá vše jednoduše vyřešit a zavolá Deža. Fero promluví s Dežem a říká mu: " Hele mám pro tebe kšeft, potřebujeme, abys uspokojil v Zoo opici za 500". Dežo souhlasí, ale má tři podmínky: " První, že bude všude tma, druhá, že se s ní nebude líbat a třetí..." Zvědavý ředitel se ptá:" Jaká je ta třetí podmínka?" Dežo se zamyslí a říká: " Těch 500 Kč vám dám až po výplatě!!!"

Jde beruška na karneval a má tváře nacpané tvarohem. Přijde k ní šneček a ptá se jí za co jde. Beruška si zmáčkne tváře a řekne: ˝Za beďára˝