Vtipy

Jaká je cigánská hymna? Ručičky nebojte se, vy makat nebudete...

2556x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Žena si stěžuje lékaři, že její muž je na 200% impotent. "To snad ne!" "Ano, on byl na honu a omylem mu při čůrání ustřelili přirození a on se tak lekl, že si ukousl jazyk."

Lidojedi chytili bílého cestovatele a strčili ho do velkého kotle s vodou. Kuchař přikládá a nabádá cestovatele: "Až se voda začne vařit, zapískej!"

Jede medvěd na motorce. Zastaví ho zajíček a říká: "Medvěde, svez mě." "Tak jo." Medvěd zrychlí na 60. "Zajíci, bojíš se?" "Ne!" Zrychlí na 100. "Zajíci, bojíš se?" "Ne!" Zrychlí na 130. "Zajíci, bojíš se?" "Ne!" Ale když mě necháš řídit, tak se strachy poserem! Tak jo. A vymění si místa. Zajíc zrychlí na 70."Medvěde, bojíš se?" "Ne!! 150- "medvěde, bojíš se?" "NE!" 180-"Medvěde, bojíš se?" "NEE!" "Ale měl bys. Já nedosáhnu na brzdy!!!!!"

K lékaři přijde muž, zda by neudělal jeho ženě plastiku, že je ošklivá. "Za 5000,- korun." "To je drahé," praví muž a odejde. Doktor potká náhodně muže za 14 dnů a praví: "Tak já bych tu plastiku udělal levněji." "Pozdě. Mně už ji hajný zastřelil za 100 korun."