drsňé


Vykřikni nahlas svoje jméno! Vykřikni slovo je! Vykřikni sprosté slovo! Co ti vyšlo?

Jde se koupat tatínek a dcera říká: "Tati, můžu se jít s tebou vykoupat?" "Ano, ale nekoukej pod vodu." "Tati, co to je pod vodou?" Táta se rozmýšlí a říká: "To je panenka." Táta jde spát a dcera přijde a ptá se ho: "Můžu s tebou spát?" "Ano, ale nekoukej pod vodu." Ráno se táta probudí a říká: "Jaktože je tak fialovej?" "No, já jsem ho oblékala a svlékala a on na mě flusl, tak jsem ho zaškrtila!"

Spí 3 chlapci ve stanu a ráno se vzbudí a říkají si, co se jim zdálo. První říká: "Mně se zdálo, jak mi někdo honí péro." A třetí říká: "No, mně se zdálo to samé." A druhej říká: "No, mně se zdálo, jak vesluju."

Jde skin po ulici a potká cikána se psem. Skin se ptá: "Kam jdeš s tou sviní?" Cikán na to: "Né, ty gadžo blbý, to není svině, ale pes!" Skin na to: "Drž hubu, s tebou se nikdo nebaví!"

Chlápek přijde do night clubu a povídá: "Chtěl bych krásný sex, ale nemám peníze, tak kdyby nějaká šla se mnou zadarmo!" Chlápek zapřemýšlí a povídá:¨"Jděte do pokoje 999 a je to zcela zdarma!" Tak tedy jde do pokoje 999 a tam uvidí krásnou ženu. Když na to "hupsli", tak nejdřív to vůbec nešlo a pak to šlo bezvadně. Po rušné noci se probudí a povídá: "Hele, kočko, proč to nejdřív nešlo a pak jo?" Ona na to: "No, to víš, nejdřív strupy a pak hnis!!!"

Stojí slepý cikán na červenou před semafórem, přistoupí k němu Skinhead a udělá: "Cik-cik-cik-cik-cik..."

Víte, jaký je rozdíl mezi normálním a brutálním vtipem? Normální vtip je deset chlapů v jedné popelnici a brutální vtip je jeden chlap v deseti popelnicích.

"Mami, co bude dnes k obědu?" "Hovno s kečupem." "Fuj, kečup!"

Dělá to takhle medvěd s liškou a liška mu po chvíli říka: "Ty, medvěde, ty ho máš ale velikýho!" Medvěd se zarazí: "Do prčic, já zapomněl sundat veverku."

V Číně důsledkem přílišného počtu lidí zavedou jednoduchý způsob kastrace. Muž prostrčí pytlík dírou ve stoje, ten, co ho má vykastrovat, vezme dvě cihly a křáách. Jeden kontrolor to takhle sleduje a pak říká: "Ale to musí strašně bolet, ne?" Vykonavatel hrůzného činu se usměje a odpoví: "To víš, musíš si dávat bacha na prsty."

Víte, co to je: jedním uchem to jde tam a druhým ven, ale v hlavě to zůstane? Krumpáč.