Vtipy

Přijde babička k doktorovi a ten jí říká: "Babi, máte slabé srdíčko, musíte si oddychnout a nechodit po schodech, aby jste si neublížila." Po určitém čase: "No vidíte, babičko, hned vypadáte lépe. I srdíčko je už v pořádku. Po těch schodech už pomaličku chodit můžete." Babička: "Jé, pane doktore, ani nevíte, jakou radost jste mi udělal, že už nemusím lézt po tom zábradlí."

1457x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Přesila Šel jsem takhle jednou v noci přes město,když jsem z jedné temné uličky zaslechl volání o pomoc. Coby uvědomělý občan jsem se nedal na ůtěk, ale nahlédl jsem do uličky. Dva zloději se prali s nějakou babičkou o její kabelku. Babka bojovala jako o život. Chvilku jsem přemýšlel, jestli mám jít dál a tvářit se ,že ničeho nic,nebo se zapojit. Nakonec jsem se rozhodl pomoci. proti třem už paní neměla šanci.....:)

Na mostě stáli tři: ON, ONA a JEMU.

Na skotské klinice se provádí operace. Baví se dvě ošetřovatelky: "Koho tam operujete?" "Nějakého McTalishe, spolkl při golfu míček." "Ten, co se třepe před operačním sálem, to bude asi příbuzný?" "Ne, ten čeká na ten míček, aby mohli pokračovat."

Co je to vrchol důvěry? Když si dva lidožrouti vzájemně provádějí orální sex.