Vtipy

Víte, proč není v domě důchodců šikana? Protože nikdo neví, za kolik to má.

2102x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Učitelka ve škole řekne dětem, že každý pátek dá záludnou otázku, a když na ní někdo dobře odpoví, může si o dva dny prodloužit víkend. V pátek se ptá: "Kolik je na nebi hvězd?" Nikdo samozřejmě neví. Ptá se další pátek. "Kolik je litrů vody ve Vltavě?" Zase nikdo neví. Pepíčka už to nebaví, tak si doma vezme dvě koule na kulečník a nabarví je načerno. Když je zase pátek a učitelka chce položit záludnou otázku, hodí Pepíček ke katedře ty koule. Paní učitelka se koukne a říká: "Tak kdopak je ten šprýmař s černejma koulema?" "Bill Cosby, paní učitelko, nashle ve středu," na to Pepíček.

Koupí si chlap velblouda. Jsou na něm instrukce: Uf - velbloud jede, uf uf- velbloud jede rychleji. HeJ! - velbloud se zastaví. Chlapík jede pouští. Uf - velbloud jede, uf uf!! velbloud utíká, naráz chlapík vidí před sebou propast. ,,Sakra, jak to bylo. Stop, stůj!" nic. ,,Heeeej!" a velbloud zastaví centimetr před propastí. ,,Uuuuuuf!"

Víte kolik je vtipů o policajtech!!!!......žádnej všechno je pravda!

"Ty příšero!" křičí mladá žena jako bez smyslů. "Abys věděl, vrátím se k mamince!" "Dělej, jak myslíš, v tom případě se já vrátím k manželce."