Vtipy

Jeho Lordstvo se vrací z Indie. Na nádraží ho čeká sluha a veze ho na zámek. Lord se ptá: "Johne, co je u nás nového?" "Nic nového, Lorde." Po chvíli jízdy John praví: "Lorde, váš buldog pošel." "Proč?" "Protože se nažral spáleného koňského masa, Lorde." "Kde?" "Ve Vašich stájích, které shořely i s Vašimi koňmi." "Proč shořely moje stáje?" "Chytly od zámku, Lorde." "Proč hořel zámek?" "Chytl od svíčky u postele Vaší zemřelé matky, Lorde." "Proč zemřela má matka?" "Přistihla in flagranti lady s Vaším komorníkem, Lorde." "Ale to je stará věc." "Vždyť jsem Vám to, Lorde, říkal. Nic nového."

2486x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Zajíc utíká lesem a křičí: "Svině se maj nejlíp!" Veverka se tomu diví a volá na něj: "Co to má znamenat?" "Slez dolů a já ti to předvedu." Udivená veverka ho poslechne a zajíc ji znásilní. Veverka na to: "Ty svině!" "Svině se maj nejlíp!!!!"

Jde se koupat tatínek a dcera říká: "Tati, můžu se jít s tebou vykoupat?" "Ano, ale nekoukej pod vodu." "Tati, co to je pod vodou?" Táta se rozmýšlí a říká: "To je panenka." Táta jde spát a dcera přijde a ptá se ho: "Můžu s tebou spát?" "Ano, ale nekoukej pod vodu." Ráno se táta probudí a říká: "Jaktože je tak fialovej?" "No, já jsem ho oblékala a svlékala a on na mě flusl, tak jsem ho zaškrtila!"

Víte, proč blondýnka hází jídlo na přechod? Krmí zebry.

Víte, co si začnou zpívat Slováci, když u nich vybuchne jaderná elektrárna? Kde domov můj. A víte, co Češi? Nad Tatrou sa blýská.