Vtipy

Přijde muž do obchodu a ptá se, jestli mají kostkový cukr. Prodavačka říká, že ne. Muž se zeptá: "A nějakou jinou levnou bonboniéru byste neměla?"

1715x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Inzerát: přijmu učitele plavání. Zn.: Praha bude napuštěna dnes odpoledne.

Jedou děti z Prahy na exkurzi do lomu a vlak má zpoždění. Děti se moc těšily, a proto přesvědčily vrátného, aby jim vysvětlil, jak se pracuje v lomu. "Tak podívejte, děti. Do té skály se vyjebou díry, do těch vyjebaných děr najebeme dynamit, ten dynamit bouchne, rozjebe skálu, z té rozjebané skály vzniknou takoví malí vyjebanci, z těch vyjebanců vyjebeme beton, z toho betonu vyjebeme panely, z těch panelů vyjebeme takové paneláky a tam se jebe, jebe, jebe a jsou z toho takoví vyjebanci jako vy."

Víte, co to je: jedním uchem to jde tam a druhým ven, ale v hlavě to zůstane? Krumpáč.

Jde blondýnka do obchodu s čepicemi a prodavač se ptá: "Mohu vám pomoci?" "Ano, sháním kšiltovku." Prodavač nabídne slečně náruč kšiltovek a ta zkouší: "To není ona, to taky ne. Jiné nemáte?" Prodavač přinese všechny kšiltovky, co ve skladu našel a ona zkouší: "To taky není ona." Prodavači to nedá a ptá se: "Jakou byste si přála, jsme jediný krám ve městě, který je má." "Takovou s tím kšiltem dozadu!"