Vtipy

Jak pozná Vinnetou, náčelník Apačů, že v řece není voda? Práší se mu za kanoí.

2372x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Povídají si dva policajti, co dostali k Vánocům. Ten první říká: "Ty vole, já dostal od manželky svetr za 8000 Kč, chápeš to?" Ten druhý odpoví: "To nic není, já dostal LEGO a na něm bylo napsáno 3 - 5 let, a představ si to, já ho složil za 1 rok!"

"Tak jsem ti četla nádherný milostný román, ale končí tragicky!" "???" "Opouští milovanou dívku a vrací se k manželce!"

U soudu :Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo? Babička : No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo, tak jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný a sedl si ke mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem ramen. Žalobce : Bylo vám to nějak nepříjemné ? Babička : Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem ještě byla mladá. Soudce : A co bylo dál? Babička : Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku, a když jsem se nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke kalhotkám. Když už se mně tam málem dotkl, pustil mne a zakřičel: "Apríl !" Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!!!

Jede takhle blondýnka v autobusu,a vedle ní sedí brunetka.... blondýnce začne zvonit mobil,trvá to už nějákou chvíly a blondýnka ten telefon pořád nebere... načeš se k ní obrátí ta brunetka a povídá -slečno proč ten telefon konečně newezmete? blondýnka se na ní podívá a říká -za jízdy se netelefonuje.