Vtipy

Umřel Stalin. Všude smutek, povinný smutek. V jedné hospodě to komentoval jeden mladík: "Koupím si noviny - Stalin. Koupím rádio - Stalin. Přijdu do práce - Stalin. Koupil jsem si konzervu... a bojím se ji otevřít."

1835x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Děda letí poprvé letadlem a začíná se mu dělat špatně. Postěžuje si letušce a ta mu dá pytlík, který má použít, když bude nejhůř. Když se letuška po chvíli vrátí, vidí, jak jsou všichni cestující pozvracení od hlavy až k patě, jenom dědula spokojeně kouká z okna. Ptá se ho, co se stalo. "No, už jsem to nevydržel a vyzvracel jsem se do toho pytlíku. Jenomže on byl úplně plnej, tak jsem trochu upil. No a potom blilo celý letadlo."

Za Chuckovou bradkou není žádná brada, jen další pěst.

Jede medvěd na motorce. Zastaví ho zajíček a říká: "Medvěde, svez mě." "Tak jo." Medvěd zrychlí na 60. "Zajíci, bojíš se?" "Ne!" Zrychlí na 100. "Zajíci, bojíš se?" "Ne!" Zrychlí na 130. "Zajíci, bojíš se?" "Ne!" Ale když mě necháš řídit, tak se strachy poserem! Tak jo. A vymění si místa. Zajíc zrychlí na 70."Medvěde, bojíš se?" "Ne!! 150- "medvěde, bojíš se?" "NE!" 180-"Medvěde, bojíš se?" "NEE!" "Ale měl bys. Já nedosáhnu na brzdy!!!!!"

Šli dva, šli tři. Kolik jich šlo? Dva Šlitři!