Vtipy

Jde čert okolo anděla a ptá se ho jestli by mu splnil přání.A ten říká, že jo. A tak si přeje: "chci bejt bílej jako ty, chci aby se na mě lepili ženský a chci bejt hebkej ty" A anděl spustí: „čáry máry kuří nožka, ať je s tebe olvejs vložka..."

2409x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Ředitel Zoo sedí v hospodě, prolívá se kořalkou a pláče. Přijde k němu Fero a ptá se ho, proč brečí. Ředitel smutně praví: " Máme v Zoo samici šimpanze a ta je tak nadržená, že nám zabila už tři samice, protože nemáme samce, který by jí uspokojil." Fero říká, že se dá vše jednoduše vyřešit a zavolá Deža. Fero promluví s Dežem a říká mu: " Hele mám pro tebe kšeft, potřebujeme, abys uspokojil v Zoo opici za 500". Dežo souhlasí, ale má tři podmínky: " První, že bude všude tma, druhá, že se s ní nebude líbat a třetí..." Zvědavý ředitel se ptá:" Jaká je ta třetí podmínka?" Dežo se zamyslí a říká: " Těch 500 Kč vám dám až po výplatě!!!"

Jednou přijde ženská do poradny a hned zpustí: "Pane doktore, mám problémy v milování - já a můj miláček, no - nevíme, jak na to..." Doktor se zamyslí, vykoukne z okna a říká: "No, podívejte, paní, to musíte jak ti dva psi na ulici!" Žena jen kývne a odejde. O týden později se zase objeví v poradně a říká: "Skvělý, všechno klaplo, až na tu ostudu na ulici..."

Přijde pacient k lékaři,a doktor se zeptá: "tak co vám schází?" Pacient odpoví: "30 korun".

Jdou dva maníci po silnici, když co nevidí - předjíždí je někdo na motorce a nemá hlavu. Podiví se tomu a jdou dál. Za chvíli zase - jezdec bez hlavy. To už je jim to zdá nějaké divné. Když se to stane potřetí, povídá první tomu druhému: "Hele, neměl bys dát pryč tu kosu?"