Vtipy

Zabloudí Sněhurka do lesa,najde chaloupku sedmi trpaslíků... Vejde dovnitř a najde 7 mističek s kaší,ta sedmá je největší a tak z ní se nají,potom najde 7 postýlek sedmá je zase největší,tak do ní ulehne. Za chvíli přijde 7 trpaslíků,všichni se nají až na Šmudlu,který má mističku prázdnou. Všichni se přesunou do ložnice a Šmudla povídá:,,Tak kluci zhasnout a spát"

1571x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Víte, co se stane, když v Somálsku vybuchne atomová bomba? Polovina Somálců pochcípá a ta druhá se vrhne na hřib!

Dvě paní okopavají záhon a ta jedna náhodou vykopne dvaceticentimetrou mrkev a povídá. "Takového má můj milenec". Ta druhá říká: "Tak velikého?" "Ne tak špinavého.:-))"

Přijde policajt k autu a říká: "Cigarety, drogy, alkohol." A řidič odpoví: "Kávu, prosím."

Chlapík je na veřejných záchodcích, kouká na souseda a ptá se: "Proč máš na ptáku vytetováno WY?" "Víš, moje holka se jmenuje WENDY, no a když mi stoupne, tak je tam vytetováno její jméno." Po čase stejně zvědavej chlapík na veřejných záchodcích stojí vedle černocha. Kouká a ten černoch tam má taky WY. Zeptá se: "Hele, tvoje holka se jmenuje WENDY, viď?" "Proč myslíš?" na to černoch. "Protože tam máš vytetováno WY, a když Ti stoupne, tak tam budeš mít WENDY, ne?" "Ne," na to černoch. "Mně, když stoupne, tak tam mám WELCOME TO THE YAMAICA AND HAPPY HOLIDAY."