Vtipy

Paní učitelka se ptá dětí: Kdo je nejchytřejší na světě? A pepíček odpoví: Zápalka.Má sice malou hlavičku ale jak jí to pálí!

1056x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

U soudu :Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo? Babička : No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo, tak jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný a sedl si ke mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem ramen. Žalobce : Bylo vám to nějak nepříjemné ? Babička : Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem ještě byla mladá. Soudce : A co bylo dál? Babička : Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku, a když jsem se nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke kalhotkám. Když už se mně tam málem dotkl, pustil mne a zakřičel: "Apríl !" Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!!!

Jdou dva a prostřední upad!!!

Přijde chlap do porodnice a doktor povídá: "Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. Kterou chcete slyšet dřív?" "Tu špatnou." "Vaše žena ani dítě porod nepřežily." "A ta dobrá?" "Vidíte tu krásnou sestřičku?... Tak tu píchám."

Bermudský trojůhelník byl původně Bermudský čtverec, to bylo předtím, než mu Chuck Norris ukopl jeden roh.