Vtipy

Pepíček přijde domů.Ptá se maminky: "mami, dostal jsem dvě jedničky, můžu se s tebou koupat?" "Tak dobře, ale nesmíš se dívat pod vodu." Pepíček se ale stejně podívá a říká: "Hele, tam je nějaká opička!" Druhý den se ptá tatínka: "Tati, dostal jsem 4 jedničky.Můžu se s tebou koupat?" "Tak dobře, ale nesmíš se dívat pod vodu! "Pepíček se stejně podívá a říké: Hele, tam je nějakej banánek!" Další den se ptá: Dostal jsem 6 jedniček, můžu s váma spát v posteli? Dobře, ale nesmíš se dívat pod peřinu! Pepíček se podívá a říká:Hele tam ta opička jí banánek!?

2503x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Malá holčička se ptá na pláži maminky: "Maminko, co mají pánové pod těma plavkama?" "Víš, tam mají peněženky, aby jim je někdo, když jdou plavat, nesebral." "A maminko, ten pán, co se na tebe pořád dívá, tak ten včera bral?"

Co dělá malý Žid na střeše u komína? Čeká na své rodiče.

Tchýně si chce pořídit papouška. Jednoho si vyhlédla a říká: "Tak co, ty malej blbečku, umíš mluvit?" Papoušek se na ni podívá a řekne: "A co ty, čarodějnice, umíš lítat?"

Globalizace je, když anglická princezna s egyptským frajerem havarují ve francouzském tunelu v německém autě s holandským motorem, které řídí belgický řidič, nalitý skotskou whisky a pronásledovaný italskými mafiány a tito, i přes péči amerických doktorů, používajících švýcarské léky, umírají...