počítače


"Tatí, opravdu mi ten počítač přinesl Ježíšek?" ptá se Pepík táty. "Ale samozřejmě, co tě to napadlo?" "No, že celej den stojí nějakej chlápek u domovních dveří a chce třetí splátku."

Je chlap po smrti a má se rozhodnout, jestli půjde do nebe, nebo do pekla. Před sebou má dvě obrazovky. V jedné jsou andělíčci a modlí se k bohu. V druhé jsou čerti v pekle, hrajou karty, kolem nich nahý ženský... Nerozhoduje se a jde rovnou do pekla. Tam uvidí, jak se lidi vaří v kotlech, tak se jednoho čerta zeptá, jakto že tady je to jinak, než v tý televizi. Ten mu odvětí: "Ty vole! To bylo demo!"

Pranostika na měsíc září: V měsíci září nejvíce se paří!

Víte, jak poznáte, že s počítačem pracovala blondýna? V disketové mechanice je nacpaná pětikoruna.

Až mi bude tak sto deset, přijde Bůh a zmáčkne reset.

Jak se jmenuje doktor, který opravuje nemocné weby? URLog.

Co je to umělá inteligence? Donutit počítače, aby se chovaly tak, jak je to k vidění ve filmech.

Analogie mezi ženou a počítačem: 1. Většina uživatelů nerozumí jejich vnitřní logice. 2. Sebemenší chyba zůstane v paměti a v nejméně vhodném okamžiku se v budoucnu připomene. 3. Zpráva "Chybný příkaz nebo název souboru" se nápadně podobá větě "Když ty nevíš proč, tak já ti to teda vysvětlovat nebudu." 4. Normální jazyk, kterým komunikují mezi sebou, je pro kohokoliv jiného naprosto nesrozumitelný. 5. Jakmile se s nimi seznámíte důvěrněji, zjistíte, že polovina vašich účtů je za jejich doplňky.

Víte, jak poznáte, že jste závislí na internetu? Když narazíte autem do svodidel, první, co hledáte, je tlačítko "Back"!

Víte, co je to hardware? To, co se nedá volně zkopírovat!

"Jak se rozmnožují počítačové viry?" "Pučením." "???" "Pučíš si disketu a už je to tady."