Vtipy

Pane policajte, můžu vám říct vole?" "Ne, to by byla urážka veřejného činitele." "A volovi můžu říct policajte?" "No, to snad jo." "Tak vám děkuji, pane policajte."

1193x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Potkají se dva faráři tam, kde se obvykle setkávají, když jedou ráno do kostela a jeden říká: "Kde máš kolo?" Druhý: "Ale, někdo mi ho ukradl." "Tak víš co, já ti poradím. Až v kostele budeš říkat desatero božích přikázání, tak se při slově neukradni na všechny podívej a kdo odvrátí oči, ten ho ukradl." Druhý den se znovu potkají, ale tentokrát už farář kolo má a ten druhý se ho ptá: "Tak co, zabralo to?" "Ale, když jsem říkal nesesmilni, tak jsem si vzpomněl, kde jsem ho nechal."

"Zvířátka nikdy nelíbejte," říká dětem paní učitelka. "Mohli byste se od nich nakazit nějakou těžkou chorobou, možná, že sami víte o nějakém takovém případu." "Ano, já o jednom vím," hlásí se Emílek. "Moje teta měla psa, kterého pořád líbala." "A jaké to mělo následky?" "Pes chcípl!"

Dva postarší pánové tráví noc v hotelu na manželských postelích. V noci začne jeden z nich křičet: "Sláva. Sláva. Sláva..." "Co řveš, bejku?" "Co bych neřval, vždyť se mi po dvou letech postavil!" "Ty hňupe, chyť si svého!"

Má to 150 IQ a je to blbý. Co je to? Tři babky se koukají na Dallas.