politici


Víte, na co zemřel Brežněv? Na zkrat - srostlo mu obočí.

Pepíček šel do krámu pro čokoládu a vzal si s sebou 10 korunu. Přišel do krámu a čokoládu zdražili na 12 korun. A Pepíček jde domů a povídá si: "Máme blbou vládu, zdražili čokoládu!" A náhodou jde okolo Klaus a povídá: "Pepíčku, neříkej to!" A Pepíček znovu: "Máme blbou vládu, zdražili čokoládu!" A Klaus odpověděl: "Ty jsi blbé dětsko, zdražili jsme všechno!"

Klaus dostane dopis, ve kterém je napsáno pouze jedno slovo: svině. Při rozhovoru si na tuto událost vzpomene a s klidem sobě vlastním říká: "Většinou dostávám dopisy bez podpisu, ale tohle je poprvé, co jsem dostal podpis bez dopisu."

Víte, jaký je rozdíl mezi Dášou a Renaultem? Dáša má větší logo!

Přijde poslanec do hospody a říká vrchnímu: "Pane vrchní, dal bych si něco, co v parlamentu nemáme. Co vy na to?" Vrchní pohotově odpovídá: "A co třeba mozeček?"

Víte, kdy má poslanec plné ruce práce? Když stojí u pisoáru a zazvoní mu mobil.

Jaký je rozdíl mezi vládou a holuby? Žádný, všechno poserou, ale střílet se nesmí.

"Jak se máte?" žertuje Václav Klaus. "Dobře," žertují lidé.

Miloš Zeman, který stonal v nemocnici, obdržel následující telegram: "Parlament Vám přeje 101 hlasy pro a 99 hlasy proti brzkému uzdravení..."

Víte, co bylo v komunistické vládě nejsilnější? Husákovy brýle.

Víte, co se stane se Svatým otcem a Mečiarem, až je přejede parní válec? Ze Svatého otce bude svatý obrázek a od Mečiara svatý pokoj!