Vtipy

ve dne to štěká a v noci plave! co je to? protéza starý báby

1586x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Jde vlk s liškou a dohodnou se, že zmlátí zajíce, protože má naopak kšiltovku. Potkají zajíce: "Zdar zajícu, máš naopak kšiltovku!" a začnou ho mlátit. Na druhý den se vlk s liškou domluví, že jdou zmlátit zajíce. "Ale ať to blbě nevypadá, že ho mlátíme jen za kšiltovku, tak že po něm budem chtít cigarety. A když bude mít s filtrem, budem chtít bez filtru a když bude mít bez filtru, budem chtít s filtrem, takže ho pokaždé zmlátíme." Jdou, jdou, potkají zajíce: "Zajícu, daj nám cigarety." "A chcete s filtrem, nebo bez?" "Hajzle, máš naopak kšiltovku!"

Čech se přestěhuje do Anglie. Jednoho dne ho rozbolí zuby a chtě nechtě (spíše nechtě) jde k zubaři, ukáže na zub a řekne "Tu..." Zubař mu vytrhne dva zuby. Rozčilený muž si pak stěžuje v kavárně svému příteli. Kamarád mu vysvětluje, že "Two, čtené jako Tu, znamená dva" O pár týdnů později Čecha opět rozbolí zub, ale řekne si, že tentokrát bude opatrnější, sedne si u zubaře do křesla, ukáže na zub a řekne "Ten..."

Pepíček přijde domů a maminka se ho ptá. "Co jsi dostal z matiky?" "Jedničku!" "Co za to chceš?" "Vykoupat se s tebou." "Dobře, ale nesmíš se dívat pod vodu!" Pepíček se koupe a podívá se pod vodu a řekne: "Co to tam máš?" "Jen takovej přístávek!" "A můžu si tam zaparkovat svojí lodičku?" "Ne, to smí jen tatínkovo torpédo!"

Charles Darwin: "Vrchol evoluce? Chuck Norris!"