Vtipy

Do školy přijde inspektor. Ptá se jednoho žáka, proč je osa glóbusu našikmo. Žák v rozpacích odpoví, že on to neudělal. Inspektor tedy vyzve učitele, aby to žákům vysvětlil. Učitel zrudne a praví: "Opravdu je to tak, pane ispektore, už jsme ten glóbus tak dostali z obchodu." Inspektor pak vypráví celou záležitost řediteli školy. Ten vybouchne: "Stokrát jsem tomu učiteli říkal, aby nekupoval u Vietnamců.

2524x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Dědek s bábou plejou na zahradě a dědek se koukne na bábu a povídá: "Ty vole, bábo, ty máš prdel jako kombajn!" Večer, když doplejou a leží v posteli, dědek povídá: "No tak, bábo, otoč se ke mně..." A bába odpoví: "No to určitě, kvůli takovému klásku, jako jsi ty, nebudu obracet celej kombajn."

Přijede pohřební auto na sídliště, vyleze řidič, vytáhne dvě rakve, sedne si na ně a začne svačit. Z okna vykoukne ženská a volá: "Jak si to představujete takhle tady svačit na rakvi uprostřed sídliště?" Chlap se pomalu zvedne a povídá: "Prosím Vás, nevíte, kde tady bydlí Kučerovi?" "Já jsem Kučerová! Co chcete?" odpoví paní. "Já jen, že Vám vezu děti ze školního výletu!"

Přijde mravenec k jezeru, ve kterém se koupe slon a volá: "Slone, vylez!" Slon: "Nevylezu!" Mravenec: "Slone, vylez!" Slon: "Nevylezu!" Mravenec: "Slone, vylez nebo se naštvu!" Slon tedy vyleze a ptá se mravence: "Tak co chceš?" Mravenec se znuděně podívá a říká: "Už nic. Jen jsem se chtěl podívat, jestli nemáš moje plavky."

Víš, proč začne blondýnka řvát, když přijde k počítači? Protože šáhla na myš!