Vtipy

"Tak děti, dnes se budeme fotit. Pěkně se na fotce usmívejte, to bude taková památka. A až za deset roků vezmete tu fotku do rukou, podíváte se na ni a řeknete, tak toto je Petr, ten je dnes chemik a toto je Anča, ta má už šest dětí a pěknou rodinku." A ze zadní lavice se ozve: "A toto byla naše učitelka a ta je už dnes mrtvá."

2906x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Víš, jak se řekne čínsky potápěč??? Čumizgumi. A jak se je jmenoval čínský vynálezce slipů??? Fučiminakule. A jak se jmenovala Číňanka, co následně vynalezla minisukně??? Fučimidopiči.

Před půlnocí požádá host v baru vrchního: "Už musím jít domů. Dejte mi něco, abych vystřízlivěl." "Prosím. Tady je účet."

Jede po moři loď s nápisem rychlá vlna.nejlepší loď která vyjíždí na moře.Zrovna i s novým plavčíkem vyjeli prozkoumat ostrov.Kapitán povídá"Plavčíku snad víš že se u nás dopisy posílají v morzeovce?"Plavčík se zarazí a řekne:"jistě že vím"ikdyž při tom ani morzeovku neumí.Na moře vyslali dopis a kapitán poprosí nového plavčíka o přečtení a ještě než mu dopis dá řekne:"Plavčíku dík že si s námi jel na lodi minulý plavčík se utopil a on uměl číst jediný morzeovku přečteš nám ji,my ji totiž neumíme"A tak plavčík vzal papír a četl:"hm,čárka tečka tečka čárka tečka pomlča čárka tečka tečka čárka."

Pan Pěnkava se vrací z práce. Malý Tomáš na něj volá: "To bude maminka překvapená, před deseti minutami Ti volala do práce!" "A kde je teď?" "Ještě s tebou mluví..."