Vtipy

"Pane doktore, mám v krvi moc železa!" "Proč myslíte?" "Místo nehtů mi rostou žiletky."

1697x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Jde pepíček ven a uslyší : "Prsa" Ptá se maminky : "Mami , co jsou to Prsa" Maminka odpoví : "Pepíčku to je náš věšák" Opakovalo se to ještě 2x. Uslyšel Prdel a Sračky. Prdel - Obývák Sračky - Jídel Příjde návštěva : Povězte si kabát na prsa , Běžte do prdele , maminka teď vám vaří sračky :)

Pepíček se ptá: "Maminko, jak jsem se narodil?" Maminka na to: "Víš, Pepíčku, já mám mezi nožičkama dvě dírky a z jedný z nich jsi vylezl." Pepíček: "To je mi jasný, kdybych vylezl z tý druhý, tak bych se jmenoval Peprdel."

Sejdou se dva chlapi na záchodě u mušlí. První se závistivě dívá na toho druhého. Ten druhý se ho zeptá: "Chceš mít taky tak velkýho ptáka?" První přikývne. "Tak běž za město k prvnímu dubu u cesty vlevo, tam je žabička, tý se zeptáš, jestli tě chce za muže, ona řekne, že ne a hned budeš mít o pět čísel delšího." Tak chlap běží za město k prvnímu dubu. Najde tam žabičku. "Žabičko, vezmeš si mě?" "Ne," odpoví žába. Chlap utíká domů a tam žasne. Má ho o pět cm většího. Druhej den tam jde teda znova. "Žabičko, vezmeš si mě?" "Ne," odpoví žába. A zase mu o pět cm vyroste. Chlap jásá. "Ještě pět a bude ze mě správnej kanec." Tak jde zase k dubu a ptá se: "Žabičko, vezmeš si mě?" A žába odpoví: "Kurva, jsi snad hluchej? Ne, ne, ne, ne, ne a ještě jednou NE!"

Potká Žid v koncentráku Rusa a povídá: "To už se z té fronty asi živý nedostanu." Rus říká: "Ale vždyť tu jsou před náma jenom asi čtyři lidi." A Žid na to: "Tady se čeká na smrt, a ne na brambory!"