ze života


Co je třeba udělat, když přijde ženská z kuchyně do obýváku? No, je třeba zkrátit řetěz.

Pane průvodčí, říkal jste, že ten vlak jede přímo a on zatím zatáčí?!

Kdy se potkají čtyři ruce nejrychleji? Když to vyklouzne.

Co je to polibek? Vertikální vyjádření horizontální touhy.

Víte, co je vrchol hygieny? Umývat si ruce v rukavicích, aby se nezašpinila voda.

Student se šel vykoupat do řeky, ale když vyleze, zjistí, že mu někdo ukradl oblečení. A tak se přikryje novinami. Když tu jdou okolo tři ženy, zrovna, když mu vítr odvál noviny před obličej. Ta první říká: "No, to není můj manžel." Ta druhá přitakává: "To opravdu není tvůj manžel." A ta třetí dodává: "To není ani nikdo z města."

Vstává stavební inženýr od oběda a zymyšleně povídá: "Tak se mi zdá, že brzy způsobím úplnou revoluci v betonářství. Napiš mi, prosím tě, recept na ty tvoje knedlíky."

Slovo pravděpodobně zakomponoval Jiřík do písemky takto: "Jednou jsem se díval klíčovou dírkou do pokoje své sestry, když byl u ní její kluk. Sestra ležela na koberci a měla roztažené nohy. Kluk si sundával kalhoty. Pravděpodobně se nám chtěl vysrat na koberec."

Předseda JZD sleduje v televizi pořad o UFO. Další den přijde do družstva, svolá všechny nevolníky a povídá: "Pokud uvidíte, čirou náhodou, něco malého, kulatého a zeleného, pak se toho nelekejte, představte se, řekněte, že přicházíte v míru. To budou ufoni, ti jsou strašně přátelští a vůbec nic Vám neudělají." Traktorista Jožo vyjede na pole, orá, orá, orá celý den, v poledne jede na oběd - právě když se vrací, zahlédne nějaký podezřelý objekt v poli. Přijde k tomu a spustí: "Dobrý den, já jsem tady traktorista Jožo a tady na tom poli ořu." A z kukuřice se ozve: "Těší mě, já jsem místní hajný a právě tu u lesa seru."

Která žena má maximální prsa? No přeci ta, která když si je namydlí, 2x se otočí doprava a doleva a má umytá záda!

Kdo je lepší kuchař? Muž nebo žena? Muž. Ten dovede udělat z jedné nudle a dvou vajec nákyp na devět měsíců.