Vtipy

Paní Procházková přijde domů v novém kožichu. Manžel se ptá: "Kde jsi na něj vzala. "Ale měla jsem štěstí,vyhrála jsem ve sportce,"odpoví paní a zatváří se jako že je celá věc vyřízená. Druhého dne přijede dokonce v novém autě. A zase jen opakuje,že vyhrála ve sportce. Panu Procházkovi je to pochopitelně divné,a tak manželku třetí den sleduje,k jeho překvapení až na dálnici E55. Když přijde večer paní Procházková domů,napustí si vodu do vany,že se vykoupe. Procházka jde do koupelny zkontrolovat,zda voda nepřetéká,sáhne do vody a volá na ženu:"Hele Boženko,ta voda je dost horká,dej pozor,ať si neopaříš tiket"

2452x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Inzerát: Vyměním sekundové lepidlo za třísekundové. Značka: nestíhám lepit.

Chlap v lese brutálně znásilní holku. Když odchází, otočí se a povídá: "Až se to narodí, říkej tomu třeba František." Holka odsekne: "Až se to projeví, říkej tomu třeba chřipka, debile!"

Po směně se jdou dělníci vykoupat. Najednou se z vedlejší sprchy ozývá vzdychání. Když se tam zvědaví dělníci podívají, vidí jak si ho Franta honí. Franta se jen zamračí a říká: "No, co to je snad moje věc, jak rychle si ho myju!!"

Přijde kostra do hospody a říká: "Prosím pivo a hadr."