Vtipy

Plazí se chlap po poušťi a najednou za sebou slyší: "Ssssss." "Zmije!" lekne se a začne utíkat. Za chvíli je ale na pokraji svých sil. Zmije se k němu doplazí a řekne: "Sssssem ti chtěla pomoct...!"

1146x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

V lese se posmívají zvířátka: "ježku, ježku máš na hlavě plešku" a ježek na to: "jelene, jelene ty seš ale debil!!!"

Víte, proč blechy nesvítí? Protože by to u cikánů vypadalo jako v New Yorku!!

Paní Procházková přijde domů v novém kožichu. Manžel se ptá: "Kde jsi na něj vzala. "Ale měla jsem štěstí,vyhrála jsem ve sportce,"odpoví paní a zatváří se jako že je celá věc vyřízená. Druhého dne přijede dokonce v novém autě. A zase jen opakuje,že vyhrála ve sportce. Panu Procházkovi je to pochopitelně divné,a tak manželku třetí den sleduje,k jeho překvapení až na dálnici E55. Když přijde večer paní Procházková domů,napustí si vodu do vany,že se vykoupe. Procházka jde do koupelny zkontrolovat,zda voda nepřetéká,sáhne do vody a volá na ženu:"Hele Boženko,ta voda je dost horká,dej pozor,ať si neopaříš tiket"

Přesila Šel jsem takhle jednou v noci přes město,když jsem z jedné temné uličky zaslechl volání o pomoc. Coby uvědomělý občan jsem se nedal na ůtěk, ale nahlédl jsem do uličky. Dva zloději se prali s nějakou babičkou o její kabelku. Babka bojovala jako o život. Chvilku jsem přemýšlel, jestli mám jít dál a tvářit se ,že ničeho nic,nebo se zapojit. Nakonec jsem se rozhodl pomoci. proti třem už paní neměla šanci.....:)