Vtipy

Je řeka. Na jedné straně řeky sedí vlk, užívá si života, hulí trávu. Najednou se z vody vynoří hroch. Ptá se vlka: "Ahoj, vlku! Co tady děláš?" Vlk na to: "No hulím, ne!" Hroch: "Hele, nevadilo by ti, kdybys mi dal taky zahulit?" Vlk zase: "Jasně, že ne." Hroch zvědavě: "A jak se to dělá?" Vlk: "Vezmeš si tohohle špeka, natáhneš, a aby byl efekt zaručenej, tak podplav tu řeku pod vodou a vrať se." Hroch natáhne, skočí do vody a plave na druhý břeh. Tam se vynoří a vidí tam žábu. Žába se ptá: "Hele, hrochu, co to tam s vlkem děláte?" Hroch na to: "No hulíme, ne?!" Žába zvídavě: "A můžu s váma?" Hroch: "Hele, víš co? Běž se radši zeptat vlka na druhou stranu." Žába skočí do vody, přeplave na druhou stranu a vynoří se. Vlk na ni chvíli kouká a povídá: "Hele, hrochu - ty už nehul!"

2450x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Deset mrtvých cikánů na 4 písmena??? MÁLO

Novomanželé si vyjdou na oběd. Muž se dívá do jídelního lístku a ptá se: "Co si budeš přát, miláčku?" "Ale vždyť víš, co mám nejraději." "To vím, ale něco jíst musíš."

Jde se koupat tatínek a dcera říká: "Tati, můžu se jít s tebou vykoupat?" "Ano, ale nekoukej pod vodu." "Tati, co to je pod vodou?" Táta se rozmýšlí a říká: "To je panenka." Táta jde spát a dcera přijde a ptá se ho: "Můžu s tebou spát?" "Ano, ale nekoukej pod vodu." Ráno se táta probudí a říká: "Jaktože je tak fialovej?" "No, já jsem ho oblékala a svlékala a on na mě flusl, tak jsem ho zaškrtila!"

Skin vidí CIGANA .A skin mu Řekne : "Běž do piče" A cigán : "Co ??"