Vtipy

Sedí kráva na stromě a plete noviny. V tom přiletí prase a ptá se: "Krávo, kolik je hodin?" Kráva vytáhne teploměr a řekne: "Pátek." Prase na to: "To nevadí, já stejně kouřím Sparty."

2069x

Sdílejte vtipy

Komentáře

Poslat kamarádovi

Podobné vtipy

Parta policajtů sedí v hospodě: " Jeje, čím to zaplatíme," říká náčelník. " Já umím super malovat, dejte mi papír a já namaluju nějaký prachy." Po chvilce: " Na, namaloval jsem papírovou šedesátikorunu." " Je jako živá," povídá náčelník, " musíme jí vyzkoušet, co takhle ji dát podplukovníkovi na rozměnění?" Tak jde jeden k důstojníkovi a za chvíli se připlazí a povídá: " Poddůstojník šáhl do peněženky a dal mi super papírový třicetikoruny."

Víte, jaký byl rozdíl mezi malým mužským údem a stranickou legitimací KSČ? Žádný. Každý se za to styděl, ale byl rád, že to má.

Jde policajt po ulici a povídá si: "Myslím, tedy jsem..." A zmizel!

Přijde cikánka k doktorovi a povídá: "Pane doktore, já už nevím, co mám dělat. Deset harantů doma, další na cestě..." Doktor se jen pousměje a vytáhne z šuplíku balíček kondomů. Cikánka přijde druhý den znovu: "Pane doktor, děkuju vám. Včera jsem to dala starýmu do polívky a devět harantů pochcípalo smíchy, jaký mu to dělalo u zadku bubliny..."